top of page
SKŁAD ZESPOŁU

      HANIA - ŚPIEW

Ukończyła Akademię Muzyczną  w Gdańsku.  Laureatka wielu konkursów i przeglądów wokalnych. Dysponuje 5 oktawowym głosem. Występowała na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, oraz śpiewała jedną z piosenek w filmie nagrodzonego Oscarem Volkera Schlondorff'a „Strajk”. Udanie próbowała swoich sił w programach „Szansa na sukces” oraz „Mam talent”, za brawurowe wykonanie piosenki Barbry Streisand w drugiej edycji programu "X Factor" otrzymała od jury 3 razy "tak" :) 
     Doświadczenie sceniczne zdobywała śpiewając na tej samych scenach co: Urszula Dudziak, Ewa Bem, Mika Urbaniak, Aga Zaryan, Kasia Wilk, Ramona Ray i wielu innych. 
      Nic dodać, nic ująć, po prostu trzeba posłuchać i się dobrze bawić:))))

.

 ADAM - GITARY,   

               ŚPIEW

Wokalista, gitarzysta. kompozytor,Brał udział w wielu projektach muzycznych. Współpracuje z różnymi muzykami. Jest autorem muzyki do spektaklu "Pobudka" oraz wpółautorem muzyki do musicalu "Szach i Papuga'" wystawionych w teatrze Muzycznym Gdyni. Był kierownikiem muzycznym kilku projektów muzycznych.  Ponadto zajmuje się produkcją muzyczną i realizacją dźwięku.  W zespole  odpowiedzialny za  wszelkie brzmienia gitarowe (elektryczne i akustyczne) i oczywiście za męskie partie wokalne:)) Ponadto zajmuje się sprawami organizacyjnymi i z nim spotykacie się Państwo we wszelkich sprawach związanych z Państwa uroczystością:)) 

PRZEMEK - KLAWISZE,

        AKORDEON, ŚPIEW

Muzyk, aranżer, inżynier dźwięku. Występuje od wielu lat. Z sukcesami brał udział w wielu przeglądach wokalno-instrumentalnych.  Zrealizował wiele projektów muzycznych. Był kierwonikiem muzycznym spektaklu "The Hunchback of Notre Dame" oraz  koncertu "Camera Music Action" wystawianych przez Maybe Theatre Company. Pierwsze wesela grał już jako nastolatek ze stryjem, z którym wspólnie założyli zespół wselny na Podlasiu, skąd pochodzi. W zespole poza graniem pełni także funkcję wodzireja. Jego pozytywny nastrój z pewnością udzieli się każdemu:))

bottom of page